Klub Książki Tolle.pl

Wyrażanie opinii

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości | wróć na stronę

121. Firma MKK Wenda budowała dla mnie stan surowy. Zakres prac został zrealizowany z małym poślizgiem. Niby mały domek, a nie obyło się od błędów wykonawczych – podejrzewam, że trafiła mi się ekipa, która nie do końca potrafiła czytać dokumentację. Brakowało mi komfortu związanego ze świadomością, że moja obecność na budowie jest zbędna. Osobom, które nie są w stanie samodzielnie kontrolować zgodności robót z dokumentacją radzę zatrudnić inspektora nadzoru, w przeciwnym razie sytuacja może stać się dość niekomfortowa.
Wszystkie prace zostały zakończone, większość błędów udało się naprawić, kontrakt został zakończony w zgodnej atmosferze. Naszą współpracę oceniam, skali (1-10), następująco:
- jakość prac: -5 pkt,
- kontakt z wykonawcą: - 6 pkt,
- cena usługi: - 8 pkt,
- terminowość: - 6 pkt.

Tomasz K.
Data wpisu: 12:43:33 06-02-2012

122. Witam z firmą MKK miałem krótki epizod budowlany pod koniec 2011 roku.

Z uwagi na swoje zaangażowanie w temat budowy określam współpracę jako pozytywną. Kierownik budowy miał ode mnie jasne sygnały, że będę zwracał uwagę na jakość robót i zgodnosć z ustaleniami z umowy. Podnajęta przez MKK ekipa pracowała na moje szczęście rzetelnie i bez zbędnych opóźnień.
Jezeli ktoś z kolejnych wykonawców zadecyduje się na współpracę z MKK proponuję dokładnie spisać poszczególne podetapy budowy i technologię wykonania. Znacznie ułatwia to wszelkie kwestie podczas realizacji.
Płatności za etapy budowy również powinny być skonstruowane równolegle do przewidywanych postępów prac. Dzięki takim przemyślanym ustaleniom przed rozpoczęciem prac mogę wystawić opinie jako pozytywną. Firma zrealizowała etap na który się umówiliśmy.
Przyznaję jednak, że z uwagi na koszty budowy zaproponowane przez MKK postanowiłem zmienić sposób budowy na gospodarczy i nie kontynuję z nimi dalszych etapów.

Inwestor MK
Data wpisu: 03:08:01 28-01-2012

123. Witam. Budowałem z Panem Krzysztofem dom jednorodzinny. po 1,5 roku dom w stanie deweloperskim został postawiony. Pan Krzysztof to zaufany człowiek, który wywiązuje sie z ustalen. Najlepiej sie kontaktować mailem.
pozdrawiam serdecznie Panie Krzysztofie i dziekuję za współpracę.
Tomasz Ł. 604496007

Tomasz Ł.
Data wpisu: 20:24:42 12-01-2012

124. Ja jestem zadowolona z przbiegu budowy.... Mój dom już stoi... Firma MKK rozpoczęla budowę w maju 2011.... Prowadzę blog z przebiegu budowy... jeśli ktoś chce przekonać się, że mój wpis jest prawdziwy zapraszam do obejrzenia !
Agnieszka Budnicka, http://www.fanaberies.mojdomdlaciebie.pl/
Data wpisu: 14:01:51 25-10-2011

125. gdyby nie ludzie tacy jak pan Skorża wykonywali swoją pracę na budowie jak należy a nie zajmowali się wpisami do internetu nikt by nie miał problemów.


Pracowałem na tej samej budowie z tym człowiekiem i to głównie przez niego wynikło masę problemów

Jacek Giza
Data wpisu: 22:24:33 10-10-2011

126. Na prośbę Pana Krzysztofa dokonuję tego wpisu.
Firma MKK za pośrednictwem podwykonawcy ukończyła stan surowy otwarty. Planowane zakończenie prac wg harmonogramu to 11.2010, następnie koniec 2010 - a finalnie udało się ukończyć w 04.2011. Mimo wielu problemów na budowie większość udało się wyjaśnić z Panem Krzysztofem i finalnie zakończyć umowę ugodowo.

Kamil
Data wpisu: 12:16:17 21-04-2011

127. Firma MKK buduje dla mnie dom. Umówiliśmy się na stan deweloperski. w chwili obecnej zakończono stan surowy. Jak do tej pory prace przebiegają planowo i nie mam żadnych problemów z wykonawcą. Oby tak dalej a będziemy współpracować dalej.
Arek W
Data wpisu: 22:42:59 19-04-2011

128. budujemy z firmą MKK - regularnie bywamy na budowie, prace idą pełną parą. Zatrudniliśmy niezależnego kierownika budowy, który krytycznym okiem spągląda na postępy prac, ale jak dotąd, większych usterek nie było. Były poprawki w ilozacji fundamentów - zostały wykonane. Na budowie od stycznia widzimy te same twarze chłopaków-wykonawców, więc póki co skład ekipy sie nie zmienia. Nie zależy nam na tym, by reklamować tego wykonawcę ot tak sobie - zresztą, chcielibyśmy żeby do września/października stan deweloperski był ukończony, więc na naganiamy kolejnych klientów. Od września - jak najbardziej A dopiero wtedy z czystym sumieniem napiszę, jaki będzie efekt współpracy z MKK.
Irina K
Data wpisu: 22:40:26 19-04-2011

129. Firma MKK buduje dla mnie dom. Umówiliśmy się na stan deweloperski. w chwili obecnej zakończono stan surowy. Jak do tej pory prace przebiegają planowo i nie mam żadnych problemów z wykonawcą. Oby tak dalej a będziemy współpracować dalej przy wykańczaniu budynku.
A.W.
Data wpisu: 13:39:17 13-04-2011

130. Firma MKK budowała mój dom w okresie 2008/2009. Firma postawiła dom w stanie deweloperskim a ja mieszkam tam od kilku miesięcy. Za budowę i materiały odpowiadała MKK, ale ja też bardzo często bywałem i kontrolowałem przebieg prac. Wiadomo, że budowa to duże przedsięwzięcie, wymaga wysiłku i zainteresowania obu stron. Dzięki temu można przejść przez to z sukcesem.
Mariusz
Data wpisu: 10:35:58 03-12-2010

131. Super firma, palec lizac
JERZY
Data wpisu: 00:12:20 18-07-2010

132. Witam serdecznie,
W związku z tym, że własnie skończyliśmy stan surowy z firmą Pana Krzysztofa, chciałbym podzielić się kilkoma dla mnie dość istotnymi odczuciami. Przedsiębiorstwo MKK cechuje ważny fakt - od samego początku, nawet luźniej rozmowy na temat przyszłej budowy, po elementy końcowe czuć że to jest firma rodzinna. Wpółpraca w takich warunkach staje się przyjemniejsza i spokojnie można wyrażać opinie właściwie w każdym elemencie budowy. Po przeanalizowaniu rynku okazało się że finansowo również jest całkiem do zniesienia. Szczególnie, że kwota jest rozbijana na drobne etapy i można to przełknąć właściwie bezproblemowo. Jeśli chodzi o samo wykonanie robót to chciałbym się do czegoś przyczepić ale.. nie mogę! Naprawdę nie ma do czego! Prace idą sprawnie i bardzo dokładnie. W czasie realizacji kierownik budowy wraz załogą dostrzegli nawet w planie kilka uchybień, które oczywiście szybko zostały zniwelowane. Ekipa, która u mnie stawiała budynek była wręcz perfekcyjna! Na działce mimo budowy był ład i porządek, wszystko miało swoje miejsce. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg współpracy. Oczywiście gorąco polecam współpracę z MKK :-) Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę o informację. Napewno odpowiem na każde pytanie.
Pozdrawiam

Michał Topolski, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 20:11:22 24-03-2010

133.
Witamy,
obecnie jesteśmy na etapie stanu deweloperskiego z firmą MKK. Na firmę trafiliśmy w Internecie, potem okazało się, że budował z nimi nasz znajomy.
Chcielibyśmy przedstawić nasze wrażenia ze współpracy z firmą MKK na etapie stanu surowego.
Etap negocjacji cenowych został zakończony szybko, umowa została podpisana i w połowie kwietnia 2009 (po Wielkanocy) rozpoczęła się budowa. Ponieważ nie posiadamy doświadczenia budowlanego, zatrudniliśmy naszego inspektora nadzoru, który odbierał z nami poszczególne etapy.
Na początku prace szły sprawnie, zgodnie z zapewnieniami pana Krzysztofa, że nasz mały domek (niecałe 100 m. kw. ) zostanie wybudowany szybko i sprawnie. Ponieważ jednak firma MKK wynajmuje podwykonawców do poszczególnych etapów, dlatego zdarzały się różne problemy, które po zgłoszeniu zostały rozwiązywane w sposób satysfakcjonujący. Powtarzającym się problemem był jednak kontakt kierownika budowy z inspektorem nadzoru, co mogło wynikać ze zbyt wielu inwestycji za które był odpowiedzialny. Dopiero po interwencji u p. Krzysztofa udawało się z nim skontaktować.
Uważamy, że powyższy opis dotyczy prawdopodobnie współpracy z większością firm budowlanych, dlatego należy się uzbroić w cierpliwość i egzekwować zapisy umowy. Co do jakości wykonania, należy to sprawdzać razem z inspektorem nadzoru, porównując stan rzeczywisty z zapisami umowy.
Mamy nadzieję, że kończenie współpracy będzie przypominało bardziej początek niż obecny etap.

Agnieszka i Dariusz Rajtak
Data wpisu: 01:20:47 24-09-2009

134. Witam serdecznie. Właśnie zakończyliśmy stan surowy domu, który buduje nam firma MKK. Domek powstał w miejscowości Ruda, w okolicach Mińska Mazowieckiego. Firmę polecam: od chwili przygotowywania oferty, poprzez negocjację ceny, realizację poszczególnych etapów, aż do rozliczeń i płatności bez problemu dogadywaliśmy się z panem Krzysztofem i jego ekipą. Oczywiście jak zawsze na budowie: mieliśmy uwagi i nie zawsze nam się wszystko podobało, ale wszystkie problemy były rozwiązywane od ręki, bez konieczności przedstawiania szczegółowej argumentacji i na każdą poruszaną przez nas kwestie znajdowaliśmy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony (mam nadzieje, że obie, bo nas na pewno). Podsumowując:nie mamy zastrzeżeń do jakości naszych budynków (jednocześnie powstał dom i oddzielny garaż), co zostało potwierdzone również przez naszego, zewnętrznego inspektora nadzoru, prace przebiegły sprawnie, a na budowie prawie zawsze panował porządek, prace zostały zrealizowane zgodne z umową, zarówno jeśli chodzi o materiały jak i terminy, wszelkie rozszerzenia zakresu prac podlegały negocjacjom cenowym i kończyły się zadowalającymi nas ustaleniami.Polecam i mam nadzieje, że po zakończeniu stanu deweloperskiego, na wykonanie którego również zdecydowaliśmy się z firmą MKK, będziemy też zadowoleni :) Pozdr., Ola i Michał
Ola i Michał
Data wpisu: 15:09:46 26-08-2009

135. Aktualnie firma zakończyła budowę domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w mijscowaści podwarszawskiej. podczas budowy nie obyło się bez kłopotów, jednak z efektu jestem zadowolony. mogę z czystym sumieniem firmę polecać.
Sławomir Nowakowski
Data wpisu: 12:54:33 08-08-2009

136. Witamy serdecznie.
O firmie MKK dowiedzieliśmy się od znajomego. Mimo wielu pochlebnych słów na temat tej firmy, podeszliśmy do tematu dość sceptycznie. I tu nastąpiło miłe zaskoczenie. Prace budowlane zostały rozpoczęte w terminie. Realizacja inwestycji przebiegała bardzo sprawnie.
W tej chwili jesteśmy po ukończeniu stanu surowego, do którego nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Współpraca z Panem Krzysztofem i Panią Marzeną układała się nam tak dobrze, że postanowiliśmy powierzyć im dalsze prace wykończeniowe. Serdecznie polecamy tą firmę.

Sylwia i Darek
Data wpisu: 10:39:07 08-08-2009

137. Nasz wybór na firmę MKK ( nie z polecenia czyjegoś ale z internetu) padł po weryfikacji wielu firm budowlanych oraz przeprowadzonych rozmowach z właścicielami przedsiębiorstw. Zdecydowanie Pan Krzysztof potrafi zachęcić do współpracy. Umowa na postawienie domu w stanie surowym z pokryciem dachowycm zawarta została w listopadzie 2008, w kwietniu 2009 ruszyła praca, a miesiąc lipiec 2009 to dalsza część wykonania domu. We wszystkie prace bardzo zaangażowany jest Pan Michał, który pilnuje wszelkich dostaw materiałów aby były na czas oraz ekip fachowców, wśród których na szczególne uznanie zasługują dekarze. We wszystkich kwestiach można się domówić z właścicielami MKK i dograć sprawy do końca dla wspólnego zadowolenia.
Renata P.
Data wpisu: 21:28:13 03-08-2009

138. W Listopadzie 2008r Firma MKK rozpoczęła prace budowlane związane z rozbudową naszego oddziału. Prace od samego początku wykonywane były w sposób przemyślany i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Dobór materiałów i sprzętu zastosowali wg potrzeb i najnowszych na rynku technologii. Jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac i terminów ich wykonania, dlatego udzielamy firmie MKK naszych referencji i polecamy ją jako rzetelną innym klientom.
Trzaskoma Paweł TRAFFIC - Pokrycia dachowe 0-604-085-752

Trzaskoma Paweł, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 09:08:10 08-06-2009

139. Stan surowy budynku wykonany bardzo poprawnie mimo ciężkich warunków pogodowych. Bardzo dobra ekipa murarzy i tynkarzy. Jesteśmy z tych ekip zadowoleni. Wszystko zostało wykonane na czas i solidnie. Pozdrawiamy
E i J
Data wpisu: 17:42:44 25-05-2009

140. Mam za sobą etap stanu surowego i większą część stanu deweloperskiego. Wszystko idzie sprawnie i oczekuję, że niebawem firma MKK zakończy budowę całego domu. Jestem zadowolony z prowadzenia budowy, nadzorowania prac i wielu porad i inicjatyw ze strony MKK. Pozdrawiam ...
Mariusz Glowacki
Data wpisu: 23:51:30 23-05-2009

141. Witam
Ostatnio zakończyłem we współpracy z Panem Wendą stan surowy mojego wymarzonego domu wg. projektu MGProjekt Agnieszka II i zostałem poproszony o napisanie krótkiej recenzji moich doświadczeń.
Firmę Pana Krzysztofa wybraliśmy jako wykonawcę stanu surowego i warunkowo – deweloperskiego w październiku 2008. Do wyboru skłoniła mnie sensownie skalkulowana cena, opinie innych budujących oraz osobiste podejście Pana Krzysztofa. Musze powiedzieć że ( ku mojemu zdziwieniu) MKK jako chyba jedyna firma z tych, do których wysłałem zapytania aktywnie działała w procesie wyboru wykonawcy. Pan Krzysztof dzwonił, wyjaśniał niejasności, precyzował zakres oferty itp. inni po prostu wypluli ceny i zamilkli. Doceniając tę aktywność, po wizycie u zadowolonych klientów … pojęliśmy z żona tę decyzję i muszę powiedzieć ze z perspektywy kilku miesięcy wspólnych ‘bojów’ nie żałujemy.
Stan surowy został wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mimo trudnej dla budownictwa zimy roboty posuwały się dość sprawnie. W procesie budowy wiele spraw było rozwiązywanych na bieżąco i muszę podkreślić, że ekipa jaka u mnie pracowała rzetelnie wykonywała powierzone prace oraz reagowała na uwagi.
Co szczególnie warte podkreślenia nie miałem na budowie ani razu (!!!) przypadków pijaństwa czy kradzieży. Ekipa była uczciwa i sprawna. Nie mam tez zastrzeżeń co do ‘zaplecza’ budowy. Pewien ‘twórczy nieład’ został po zakończeniu prac sprawnie usunięty.
Dla wszystkich planujących budowę z MKK mam wiec następujące przesłanie:
Ta ocena to nie jest laurka. Nie próbuję lukrować rzeczywistości. Na budowie zdarzały się ‘wpadki’, różnice zdań czy opóźnienia … jak w życiu. Zawsze jednak Pan Krzysztof był elastycznym i otwartym na sugestie partnerem a moje uwagi i zgłaszane poprawki były sprawnie realizowane.
Obecnie realizuję z firmą MKK etap deweloperski i mam nadzieję ze za kilka miesięcy będę mógł opisać moje wrażenia (oby pozytywne) z tego etapu. Chętnie odpowiem na ewentualne maile.
Pozdrawiam
PB

Piotr Biliński, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 12:21:01 18-05-2009

142. Firma mkk zbudowała nam mały biały (w gwoli jasności zółty :)do stanu "developerskiego".
Idealnych firm budowlanych nie ma, więc i mkk to nie ideał, ale:
1. wybudują dom zgodnie z projektem (stoi i nie widać by miał się zawalić :))
2. z materiałów, które były w umowie
3. za umówioną cenę (bez ukrytych dodatkowych kosztów)
4. bez większych problemów podczas budowy
5. zgodnie ze sztuką (miałem własnego inspektora nadzoru i nie miał dużo "ale"
6. bez większych opóźnień.
Domek stoi, wkrótce może uda się wprowadzić. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z poddasza - rewelacyjna robota.
Pozdrawiam
Paweł i Marta Wójtowicz

Paweł Wójtowicz
Data wpisu: 22:30:54 16-05-2009

143. W momencie kiedy dorośliśmy do decyzji zbudowania domek na wsi, zaczęliśmy rozglądać się za firmą, która postawi nam stan surowy z więźbą. Po kilku próbach poszukiwań znajomy polecił nam firmę MKK z Legionowa. Po rozmowach wstępnych podpisaliśmy umowę obejmującą w/w zakres prac dla domku o pow.175m kw. z poddaszem użytkowym i garażem. Zaznaczyć należy, że w trakcie negocjacji warunków umowy, otrzymaliśmy od pana Krzysztofa kilka bardzo cennych praktycznych rad związanych z jej realizacją. Niezwłocznie, w połowie września 2008, firma przystąpiła do pierwszych prac. Robota posuwała się stosunkowo sprawnie (ew. krótkie przestoje wynikały z braku materiałów lub warunków pogodowych). Ekipa budowlana pracowała solidnie utrzymując z nami kontakt telefoniczny i konsultując kluczowe dla realizacji projektu decyzje. Szef brygady często proponował lepsze rozwiązania niż przewidziano w projekcie. Muszę zaznaczyć, że nasza wcześniejsza wiedza i doświadczenie z tej dziedziny była raczej dość skromne i oparte na „książkowej teorii”. Ew. usterki były usuwane na bieżąco i praktycznie bez potrzeby uciekania się do drobiazgowej argumentacji. W efekcie prace zostały zakończone na tydzień przed uzgodnionym na połowę grudnia terminem.
Na podstawie współpracy z firmą MKK pana Krzysztofa, możemy z czystym sumieniem polecić ją wszystkim, którzy chcą mieć solidnie wykonane prace budowlane w zakresie swojej inwestycji, również w znacznie szerszym wymiarze niż w naszym przypadku. Zresztą uczyniliśmy to już wiele razy.
p. BiJ Januchowscy - Dosin

BiJ Januchowscy - Dosin
Data wpisu: 11:01:37 19-03-2009

144. Do wszystkich budujących z Firmą MKK. Rozpocząłem budowę z Firmą Mkk latem 2008r.Od samego początku widziałem u nich zdyscyplinowanie, nawet po sobie codziennie sprzątali. Prace pomimo błędów projektowych, wykonali szybko i z każdym problemem, oczywiście w porozumieniu ze mną i kierownikiem, który był dany mi w prezencie od Firmy, poradzili sobie bezbłędnie.
Wpisuję im się do tej księgi przekonany, że robię to z czystym sumieniem i zadowoleniem z wykonawstwa. Bogucki Dariusz.

Darek Bogucki
Data wpisu: 17:55:10 28-01-2009

145. Po etapie stanu surowego, kończymy teraz stan deweloperski. Prace wykonane są solidnie i uczciwie i, co ważne, przy bardzo sympatycznym, jasnym i konkretnym kontakcie interpersonalnym. Możemy polecić firmę innym budującym.
Justyna i Antoni Adamowicz
Data wpisu: 12:59:15 13-01-2009

146. Dom z poddaszem uzytkowym, calosc 180m2, projekt indywidualny, jak to projekt indywidualny z pewnymi niedociagnieciami postawiony i wykonczony w niecaly rok, a moglo byc jeszcze szybciej i jeszcze lepiej, co do jakosci to nie mam zastrzezen. Generalnie na plus. Wszystkim poszukujacym firmy budowlanej polecam firme MKK.
Bartek
Data wpisu: 20:09:50 12-01-2009

147. Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firme P.Krzesztofa i możemy polecic ją wszystkim zainteresowanym. Indywidualne podejście do klienta i wyrozumiałośc są dodatkowym atutem. Domek jest wykonany solidnie i profesjonalnie. Czas realizacji budowli pozytywnie nas zaskoczył.
Łukasz Senator
Data wpisu: 22:51:12 16-12-2008

148. Po miłej rozmowie i podpisaniu umowy na budowę stanu surowego ruszyła budowa.Pan Ryszard- majster sprawnie kierował ekipą murarską a kierownik budowy Pan Grzegorz dzielnie mu pomagał realizując budowę zgodnie z wytycznymi inwestora i inspektora nadzoru. Mimo dłuższego niż zaplanowano czasu realizacji stanął dom w stanie surowym wzorowo wybudowany. Kolejne ekipy budowlane bardzo chwaliły firmę MKK, za co i Ja bardzo dziękuję
Stefan Zaremba
Data wpisu: 21:47:34 28-11-2008

149. Z przyjemnością polecamy firmę MKK Budownictwo wszystkim zainteresowanym. Z początku mieliśmy obawy, co do powierzenia naszej całej inwestycji firmie, o której nie wiele wiedzieliśmy, ale teraz wiemy, że był to bardzo dobry wybór! Państwo Marzena i Krzysztof okazali się wyrozumiali na nasze kłopoty z czasem wypłaty kredytu, a jednocześnie powierzyli budowę naszego bliźniaka doświadczonej i profesjonalnej ekipie murarskiej, dzięki której stan surowy otwarty mieliśmy w 1,5 miesiąca! Czekamy na dalsze prace, mamy nadzieję, że będą równie sprawnie i niebawem będziemy mogli organizować przeprowadzkę do nowego domku:)
Artur Buchowicz
Data wpisu: 21:36:36 17-11-2008

150. Witam,
Kilka miesięcy temu poszukują wykonawcy mojego domu trafiłem do firmy MKK w osobie Pana Krzysztofa Wendy. W odpowiedzi na moje zapytanie otrzymałem ofertę, która nie pozostawiał złudzeń, że znalazłem właściwego wykonawcę. W połowie września zostały rozpoczęte prace w dziś kończymy już stan surowy i co najważniejsze bez żadnych problemów, nieporozumień itp. Opierając moją opinię na dotychczas wykonanych pracach, z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy MKK. Teraz zaczynamy drugi etap prac, czyli wykończenia i mam nadzieję, że przebiegnie on równie szybko i bezproblemowo jak pierwszy.

Jarosław Grzybowski
Data wpisu: 13:45:45 17-11-2008

151. Witam serdecznie
Firma wybudowała nam dom w stanie surowym w miejscowości Blizne. Realizacja przebiegała sprawnie i zakończyła się terminowo. Nawet jak pojawiały się jakieś problemy Pan Wenda szybko reagował i ustawiał budowę na odpowiednie tory. Dom został wybudowany solidnie, zgodnie z projektem i z uwzględnieniem wszystkich moich próśb. Jakość prac, na każdym etapie, kontrolował mój bardzo wymagający inspektor i w zasadzie nie miał zastrzeżeń. To wszystko, plus elastyczne terminy płatności, sprawia, iż mogę z czystym sumieniem polecić firmę MKK, jako wykonawcę stanu surowego domu jednorodzinnego.

Zbigniew Kolodziej
Data wpisu: 08:53:07 14-11-2008

152. Do osób które poszukują solidnej firmy. Na samym początku, chciałbym serdecznie podziękować firmie MKK za wybudowanie naszego domu jednorodzinnego w podwarszawskich Markach. Jeżeli szukacie Państwo solidnej, fachowej i przystępnej cenowo firmy z całym sercem polecam usługi firmy MKK Pana Wendy. Nasz dom został zbudowany zgodnie z projektem z bardzo dobrych materiałów pod pilnym okiem Pana Wendy oraz kierownika budowy. Inwestycja zakończyła się wcześniej niż określono to umową.
Pan Wenda jest człowiekiem, który zna dokładnie oczekiwania Klienta oraz w każdym momencie budowy służy fachową poradą. Wykańczaniem naszego domu zajęła się Pani Marzena która to również zna dokładnie potrzeby Klienta. Potrafi poświęcić wiele czasu, aby dom nabrał swojej piękności. Wątpię, aby znaleźli Państwo inną firmę niż MKK, która podoła wszystkim Państwa oczekiwaniom. Jeszcze raz dziękuję wszystkim wyżej wymienionym osobom oraz pracownikom za pracę, którą włożyli w wybudowanie naszego domu. Fachowość, solidność oraz przystępna cena to wizytówka firmy MKK. Szczęśliwi mieszkańcy nowego domu.

Monika i Rafał Zakrzewscy
Data wpisu: 19:58:08 05-11-2008

153. Podziękowania dla Pana Krzysztofa Wendy i jego ekipy, za fachowe i terminowe wybudowanie mojego domu w Czachówku.
Andrzej Znyk
Data wpisu: 11:55:41 22-08-2008

154. FIRMA MKK WYKONAŁA BUDYNEK WIELORODZINNY PRZY UL. ORLEJ W LEGIONOWIE. WSZYSTKIE PRACE WYKONANO TERMINOWO, SOLIDNIE, ZGODNIE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ I ZACHOWANIEM PRZEPISÓW BHP.
HYDRO-BUD
Data wpisu: 13:46:55 31-07-2008

155. Firma wybudowała mi dom do stanu developerskiego. Od początku do końca budowy nie było żadnych problemów. Uczciwie, rzetelnie i zgodnie z umową. Na każdą moją prośbę reagowali szybko. Budowa z firmą MKK to zero stresów i problemów. Gorąco polecam!
Andrzej
Data wpisu: 18:21:40 02-03-2008

156. Polecam firmę MKK. Profesjonalne podejście do kliena, bardzo dobry kontakt, obsługa i doradztwo. Realizacja budowy w stanie surowym na zadawalającym poziomie.
Piotr Pięta
Data wpisu: 22:02:31 01-03-2008

157. Właśnie kończymy z Panem Krzysztofem stan surowy z dachem. Zbliżamy się do końca tego etapu i rozmawiamy o c.d.. Wszystkie ustalenia zrobiliśmy szybko i są realizowane. Mogę szczególnie pochwalić "ekipę" od stanu surowego.Są naprawdę "myślący" i kilka sensownych zmian sami mi proponowali na placu budowy. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy mogę rozszerzyć opinię o stan deweloperski. Na tę chwilę polecam.
Czarek Skrzecz
Data wpisu: 21:54:43 01-03-2008

158. Pan Krzysztof stawiał mi dom prawie trzy lata temu, teraz żałuję że nie zdecydowałem się wtedy na "wykończeniówkę". Miał być stan surowy z więźbą i był, bez kłopotów i problemów. Wykonawca w pełni profesjonalny i znjący się na rzeczy. Niejednokrotnie polecałem jego firmę znajomym.
Sławomir Grabik
Data wpisu: 20:09:24 05-02-2008

159. Jestem bardzo zadowolony z wykonania naszego domu. Pomimo realzacji na podstawie projektu indywidualnego, zawierajacego wiele niedokładności, a najgorszym okresie masowych wyjazdów "fachowców", budowa poszła bardzo szybko i sprawnie, a wynik zachwyca!
Bolesław Łucznik
Data wpisu: 19:03:08 04-02-2008

160. Profesjonalna realizacja, bardzo dobrze dobrane ekipy, bezproblemowy kontakt na każdym etapie budowy, żadnego ściemniania, same konkrety. Kiedy trzeba było rozmawiać to rozmawialiśmy a kiedy trzeba było budować to budowaliśmy. Serdecznie polecam :)
Mariusz Śnieżko
Data wpisu: 21:04:11 01-02-2008

161. Profesjonalne podejście do klienta.Świetna organizacja i realizacja.Polecam wszystkim.Ogromny pozytyw:)))
Magdalena Kuźma-Kleszcz
Data wpisu: 19:23:54 11-01-2008

162. Jesteśmy w trakcie budowy. Wykonawca uczciwy i profesjonalny. Polecamy.
Justyna i Antoni Adamowicz
Data wpisu: 13:01:07 03-01-2008

163. WIelki pozytyw jak na tę chwilę, robota idzie sprawnie solidnie i szybko
Michał Pierściński
Data wpisu: 19:11:13 25-12-2007

164. Wykonywali dla mnie usługę - jestem zadowolony. Polecam innym budującym
Jadzia 50, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 20:58:58 23-12-2007

165. Gdzie znajduja sie Wasze realizacje?
mibo
Data wpisu: 16:01:16 04-12-2007

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości | wróć na stronę

<< Poprzednie wpisy | Następne wpisy >>

Dotychczas księgę gości odwiedziło: 40269 osób

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny Video blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl